2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
The Big Lebowski (1998) Büyük Lebowski
Vaktinin çoğunu evinde geçiren işsiz Jeff Lebowski namı diğer Dude'un (Jeff Bridges) sıradan yaşantısı iki haydutun onu yanlışlıkla Pasadena milyoneri Jeff Lebowski zannedip dairesine zorla girmesiyle altüst olur.Bu iki
  • IMDB Puanı:
    8.2
  • Film Türleri: Komedi Suç
  • Film Süresi: 1 saat 57 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 1 yıl önce eklendi.
  • Coen Brothers serisinde bulunuyor.

Vaktinin çoğunu evinde geçiren işsiz Jeff Lebowski namı diğer Dude'un (Jeff Bridges) sıradan yaşantısı iki haydutun onu yanlışlıkla Pasadena milyoneri Jeff Lebowski zannedip dairesine zorla girmesiyle altüst olur.

Bu iki haydutun evini dağıtmalarına ve halısına işemelerini kaldıramayan Lebowski yenisini istemek üzere arkadaşı Walter (John Goodman) ile adaşı Lebowski'yi ziyarete gider ve birlikte Coen'ce bir gerilim, suiistimal, seks, gasp dolu bir dünyanın içine girerler. Dude'un ilk yanlışı bu baskın sırasında berbat olan halısını zengin arkadaşından gidip tazmin etmesini istemesidir. Ama kahramanımız kendisini en yakın arkadaşı Walter ile birlikte ikiyüzlülük, hile zimmete geçirme, seks ve uyuşturucuyla harmanlaşmış Coenvari olayların içinde bulur.

Bu olaylar Dude ve Walter gibi iki basit karakteri büyük bir karmaşanın içine sokar... Aslında onlar en iyi bildiği şeyi yapıp bowling oynasalar daha iyi.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
The Big Lebowski 8.2 / 10 0 kullanıcı oyu.