2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
A Walk Among the Tombstones (2014) Kanunun Ötesinde
Eskiden NYPD’de bir detektif olan Matt Scudder (Liam Neeson) şimdi pişmanlıklarla dolu alkolik bir hayat yaşamaktadır ve telafi etmesi gereken birçok şey vardır. Şehrin en korkunç uyuşturucu suçlularını hedef alan bir se
  • IMDB Puanı:
    6.5
  • Film Türleri: Suç Dram Gizem Gerilim
  • Film Süresi: 1 saat 54 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 4 yıl önce eklendi.

Eskiden NYPD’de bir detektif olan Matt Scudder (Liam Neeson) şimdi pişmanlıklarla dolu alkolik bir hayat yaşamaktadır ve telafi etmesi gereken birçok şey vardır. Şehrin en korkunç uyuşturucu suçlularını hedef alan bir seri kaçırılma olayı cinayetlerle sonlanmaya başlayınca, bu çevrenin acımasız lideri Scudder’ı sanıkları bulmak ve onlara kanlı bir adalet sunmak için ikna eder. Artık lisanssız özel detektif olarak çalışan Matt polisin görmediğini görür ve polislerin en çok korktuğu yere girer. Cinayetlerden sorumlu canavarların izini sürmek için kanunun dışına çıkan Scudder canavar olma tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

A WALK AMONG THE TOMBSTONES ünlü suç roman yazarı Lawrence Block tarafından yazılan 17 Matt Scudder romanının bir tanesinden uyarlanmıştır. Scudder dizisi 40 yıldır basılmakta ve 20 dile çevrilmiştir.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
dexter demiş ki; 3 yıl önce
İdare eder.Liam Neeson için izlenir ama çok da iyi bir film beklemeyin.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
A Walk Among the Tombstones 6.5 / 10 2 kullanıcı oyu.