2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Batman Begins (2005) Batman Başlıyor
Batman Begins'de usta yönetmen Christopher Nolan orijinal Kara Şövalye efsanesini keşfe çıkıyor. Ailesinin gözleri önünde öldürülmesinin acısı ile sanayi varisi Bruce Wayne (Christian Bale), şehirden uzaklaşarak gizlice

Batman Begins'de usta yönetmen Christopher Nolan orijinal Kara Şövalye efsanesini keşfe çıkıyor. Ailesinin gözleri önünde öldürülmesinin acısı ile sanayi varisi Bruce Wayne (Christian Bale), şehirden uzaklaşarak gizlice dünyayı dolaşır. Amacı adaletsizlikle savaşmak ve korkuyla beslenenlerin korku duymasını sağlamaktır. Güvenilir uşağı Alfred'in (Michael Caine), dedektif Jim Gordon'ın (Gary Oldman) ve müttefiği Lucius Fox'un (Morgan Freeman) yardımıyla, Wayne Gotham şehrine geri döner ve alt benliğndeki kahramanı serbest bırakır: Şehri tehdit eden sinsi güçlerle savaşmak için, güç, zeka ve bir dizi yüksek teknolojili silah kullanan maskeli kahraman Batman'i.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
haydaraliyev demiş ki; 2 yıl önce
film baslamiyor. bir sorun var sanirim.
admin demiş ki; 3 yıl önce
Arkadaşlar video kaynağı düzeltilmiştir. Geçici durum için özür dilerim, tekrar patlamamasına dikkat edeceğim :) İyi seyirler.
CrySTaL demiş ki; 3 yıl önce
Hata veriyo film izlenmio
Elrond demiş ki; 3 yıl önce
hatalı
Ejderfora demiş ki; 4 yıl önce
İzlenmesi Gerek

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Batman Begins 8.3 / 10 24 kullanıcı oyu.