2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Batman & Robin (1997) Batman ve Robin
Soğuk ve Heyecan: Mr Freeze Gotham City'yi buz üzerine oturtacak mı? Göz kamaştırıcı bu macerada, George Clooney batman rolüyle (yönetmen Joel Schumacher) ölü martaval: Soğuk kalpli Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) ve
  • IMDB Puanı:
    3.5
  • Film Türleri: Aksiyon Suç Gerilim
  • Film Süresi: 2 saat 5 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.
  • Batman serisinde bulunuyor.

Soğuk ve Heyecan: Mr Freeze Gotham City'yi buz üzerine oturtacak mı? Göz kamaştırıcı bu macerada, George Clooney batman rolüyle (yönetmen Joel Schumacher) ölü martaval: Soğuk kalpli Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) ve Venemous Zehirli Sarmaşığı'na (Uma Thurman) karşı tuzak kurmuştur.

Batman'ın Gotman şehrinde koruyacağı çok şey vardır: Suç savaşçısı genç, gayretli yoldaş Robin (Chris O'Donnell) ve Badgirl (Alicia Silverstone), onların karşılarına sürekli engeller çıkartırlar. Silsileli vahşi gökyüzü sörfünün ve gaddarca bir cehpeden oluşan versiyon sanatsal coşkunlukların kasıp kavurduğu filmdeki yarasa ailesi sizleri esir edecek. Bu filmi kaçırmayın.

Ressam Bob Kane'in yarattığı, süper güçlerden mahrum, Zorrovari özellikler taşıyan bu karakter, çeşitli kereler TV dizisi olmuş, hatta küçük bir bütçeyle sinemaya da uyarlanmıştı. Ne var ki O'nu asıl kitlelere ulaştıran yapım, 1989'da çekilen görkemli bir projeydi. Teenage çağının dahisi etiketli Tim Burton'ın gerçekleştirdiği bu filmden sonra iki kez daha aynı kahramanın peşine düştü Hollywood. Ne var ki üçüncü filmde Batman'i canlandıran Michael Keaton, yerini Val Kilmer'a bırakırken yönetmenlik koltuğuna da Joel Schumacher oturuyordu. Uçuk bir bakış açısıyla ve Jim Carrey'in diğer oyuncuları ezdiği bir mantıkla çekilen Batman Foreverdan sonra, b,r kez daha karşımıza çıkıyor Gotham City'nin koruyucusu.

Yönetmenliğini yine Joel Schumacher'in yaptığı filmde yeni bir Batman'la karşılaşıyoruz; kadınların son gözdesi George Clooney... Bu kez Gotham City'yi, dondurucu silahıyla ön plana çıkan kötü adam Mr.Freeze ve öptüğü herkesi zehirleyen Poison Ivy tehdit ediyor. Arnold Schwarzenegger'le Uma Thurman'ın kötülük abideleri olarak seyretmek ilginç olabilir.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Selectrap demiş ki; 3 yıl önce
Aynen diğer batman filmlerini ve marvel animasyonlarını yükleyecek misiniz?
selox2002 demiş ki; 3 yıl önce
Acaba Batman Forever filmini yükleyecek misiniz? Yükleyecekseniz ne zaman yüklersiniz? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Batman & Robin 3.5 / 10 5 kullanıcı oyu.