2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Chicken Little (2005) Cesur Civciv
Walt Disney Pictures’ın yeni animasyon çalışması “Chicken Little – Cesur Civciv”de bu kez gökyüzü gerçekten yere düşecek ve yer yerinden oynayacak. Devrilen bir meşe palamudu ağacını görünce “gökyüzü yere düşüyor” diyere

Walt Disney Pictures’ın yeni animasyon çalışması “Chicken Little – Cesur Civciv”de bu kez gökyüzü gerçekten yere düşecek ve yer yerinden oynayacak. Devrilen bir meşe palamudu ağacını görünce “gökyüzü yere düşüyor” diyerek panikleyen ve kasabada geniş kapsamlı kaosa yol açan genç civcivimizin yepyeni maceraları yer alıyor.

Cesur civcivimiz geçen macerasında yerle bir olan karizmasını kurtarmaya kararlıdır. Kasabada kaosa yol açan meşe palamudu olayının üzerinden bir yıl geçmiştir. Kasabanın beyzbol takımına katılmayı kafasına koyan Cesur Civciv, böylelikle geçmişi unutturmayı ve babasının saygısını yeniden kazanmayı umut etmektedir. Beyzbol takımını zafere taşımayı başararak kasaba halkının gözdesi olur. Artık kabus dolu eski günler geride kalmış gibidir.Ancak şampiyon civcivimizin başından felaketler eksik olmaz. Gökyüzünden kafasına yine bir “şey” düşmüştür. Kafasına düşen o şey ise bir uzaylı yaratıktır. Korkuya kapılır ama isminin “tescilli deli”ye çıkmış olması nedeniyle olup biteni hiç kimseye anlatmaya cesaret edemez. Kasabayı yeniden paniğe sürüklememek için bu işi en yakın arkadaşları Runt of the Litter, Abby Mallard ve Fish Out of Water ile beraber çözmeye karar verir. Hiç kimseyi ürkütmeden dünyayı kurtarmak için faaliyete geçer. Dünyamızı kurtarmak bu kez küçük bir civcive ve arkadaşlarına düşmüştür.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Chicken Little 5.8 / 10 1 kullanıcı oyu.