2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Dawn of the Dead (2004) Ölülerin Şafağı
George A. Romero’nun aynı adlı ünlü filminin yeniden çevrimi Dawn of the Dead, aynı zamanda Zack Snyder’ın grafik şiddetle ilk randevusu.Modern zombi filmi çekme sınavını başarıyla veren isimlerden biri Zack Snyder. 2004
  • IMDB Puanı:
    7.4
  • Film Türleri: Dram Korku Gerilim
  • Film Süresi: 1 saat 41 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.

George A. Romero’nun aynı adlı ünlü filminin yeniden çevrimi Dawn of the Dead, aynı zamanda Zack Snyder’ın grafik şiddetle ilk randevusu.

Modern zombi filmi çekme sınavını başarıyla veren isimlerden biri Zack Snyder. 2004 tarihli filmi Dawn of the Dead / Ölülerin Şafağı’nda bu işin en büyük ustası George A. Romero’nun izinden giden Snyder, türe önemli bir yenilik getirmedi belki ama en çarpıcı zombi filmlerinden birine imza attığı bir gerçek.Romero’nun 1978 tarihli aynı adlı filminin bir yeniden çevrimi olan Ölülerin Şafağı, amansız bir virüsün tüm kenti zombiye çevirdiği bir sabah başlıyor ve henüz zombileşmemiş bir avuç insanın kendilerini bir alışveriş merkezine kapatarak hayatta kalma mücadelelerini anlatıyor. Bomboş alışveriş merkezinde vakit öldürmeye çalışan ve arada dışarıdaki yaşayan ölüleri uzaktan ateş etmek suretiyle huzura kavuşturarak eğlenen kahramanlarımız tehlikenin fazlasıyla yaklaşması sonucu bir plan yapmaya karar verir. Yaparlar da, ama hayat ve ölüm arasındaki şafak çizgisi onların sandığı kadar yakın değildir anlaşılan. Zombi filmlerinden hoşlananlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Kaynak. cnbce.com

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
AisEzhel demiş ki; 3 yıl önce
Baya iyiydi.
4MustafaSeker demiş ki; 3 yıl önce
2004 yapımı olmasına rağmen 2015 filmlerine fark atar.
Kesinlikle izleyin.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Dawn of the Dead 7.4 / 10 4 kullanıcı oyu.