2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Die Hard 2 (1990) Zor Ölüm 2
Karlı bir Noel akşamında ülkenin başkentindeki en önemli havaalanı bir grup terörist tarafından gasp edilmiş ve birçok yolcu esir alınmıştır. Militan komandolar tarafından oluşan teröristler, tehlikeli ve düzenbaz bir po
  • IMDB Puanı:
    7.0
  • Film Türleri: Aksiyon Suç Gerilim
  • Film Süresi: 2 saat 4 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.
  • Die Hard serisinde bulunuyor.

Karlı bir Noel akşamında ülkenin başkentindeki en önemli havaalanı bir grup terörist tarafından gasp edilmiş ve birçok yolcu esir alınmıştır. Militan komandolar tarafından oluşan teröristler, tehlikeli ve düzenbaz bir polis memuru (William Sadler) tarafından yönetilmektedir. Ve uyuşturucu şebekesinin başındaki birini adaletten kurtarmak için gelirler. Bütün olasılıklara karşı hazırdırlar; yalnızca bir tanesi hariç; John McClaine, ölümcül bir deja vu hissine sahip görev dışında olan bir polis memuru. Bruce Willis yalnızca teröristlerle değil; aynı zamanda beceriksiz havaalanı polis amiri ile (Dennis Franz) savaşan kahraman polis rolünde tekrar geri dönüyor.

Havaalanındaki pistler, ölüm ve yıkım ile doludur ve McClane zamanla yarış halindedir. Karısı (Bonnie Bedelia) ise havada dönüp dolaşan ve çok az benzini kalmış bir uçağın içinde kalmıştır. Dışarda savaş vardır. Kalbinizi durduracak, heyecan ve terör dolu bir maceraya hazırlanın.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Die Hard 2 7.0 / 10 2 kullanıcı oyu.