2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Dinosaur (2000) Dinozor
Sadece Disney'in size sunabileceği film-yapım teknolojisi ve muhteşem hikaye aktarımının olağanüstü karışımını DİNOZOR'da keşfedin. Dinozor, hayatlarındaki zorluklarla yüzleşmek zorunda olan dinozorların sözü edilmeye de
  • IMDB Puanı:
    6.4
  • Film Türleri: Macera Animasyon Aile Gerilim
  • Film Süresi: 1 saat 22 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.

Sadece Disney'in size sunabileceği film-yapım teknolojisi ve muhteşem hikaye aktarımının olağanüstü karışımını DİNOZOR'da keşfedin. Dinozor, hayatlarındaki zorluklarla yüzleşmek zorunda olan dinozorların sözü edilmeye değer, macera dolu hikayesi... Cesaret, ümit, sadakat ve bağlılıkla yola çıkıldığı sürece, en büyük engelin bile bir zaferle ortadan kalktığını öğreniyorlar.

65 milyon öncesine geri dönüyoruz, dinozorların yeryüzünde aylak aylak dolaştığı zamanlara...Birden kazayla kendi türlerinden ayrılmış Iguanodor yumurtası ile karşılaşıyor ve Aladar ile tanışıyorsunuz. Aladar, ukala Zini ve sevimli Plio'nun da olduğu sevgi dolu, büyük bir Lemur ailesinin himayesinde hayata merhaba diyor. Fakat yerlebir edici bir meteor yağmuru dünyayı kasıp kavurmaya başladığında, Aladar ve yeni ailesi güvenli bir yuva edinecekleri topraklara ulaşmak için bir grup dinozora katılıp, çok tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyorlar.

Bir özel efekt fenomeni olan Dinozor, live-action görüntüleri ve bilgisayar animasyonlarının muhteşem karışımıyla sizleri hayrete düşürecek.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Dinosaur 6.4 / 10 1 kullanıcı oyu.