2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
District 9 (2009) Yasak Bölge 9
1982 yılında hayatta kalan son uzaylılar, hayatta kalabilmek için dünyayı seçerler. Güney Afrika'nın bir gölgesine yerleşen uzaylılar çok geçmeden bir araştırma ekibi tarafından keşfedilirler. MNU isimli özel bir şirketi

1982 yılında hayatta kalan son uzaylılar, hayatta kalabilmek için dünyayı seçerler. Güney Afrika'nın bir gölgesine yerleşen uzaylılar çok geçmeden bir araştırma ekibi tarafından keşfedilirler. MNU isimli özel bir şirketin gözetimi altında tutulan uzaylılar, District 9 isimli bir bölgeye yerleştirilirler. Bu şirketin yetkilileri uzaylıların teknolojisinin sırlarını öğrenip uygulamayı, böylece de muazzam paralar kazanma peşindedir. Bunun için gerekli olan şey ise uzaylı DNA'sıdır. MNU çalışanı Wikus van der Merwe esrarengiz bir virüs tarafından saldırıya uğrar ve uzaylılara benzemeye başlar. Şirket şimdi kendi çalışanının peşine düşecek, Merwe ise tek sığınabileceği yer olan District 9'a doğru yola çıkacaktır.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Mechan!c demiş ki; 2 yıl önce
@admin attaya gitmiş 2.
inflexible_45 demiş ki; 3 yıl önce
Gerçekten emek verilmiş bir film.Uzay ve uzaylı temalı filmleri seviyorsanız kesinlikle izlemelisiniz...
fthislm demiş ki; 3 yıl önce
Kesinlikle , suphesiz soyluyorum..Bundan daha iyi uzayli temali bilim kurgu filmi cekilmedi , cekilemez..Arada bir film izlediginizi unutup bunlar hakikaten dunyada oluyor zannediyorsunuz..Daha iyi uzayli temali film kesinlikle yok ve turunun tek ornegidir konu islenisi olarak.
Schliz3r demiş ki; 4 yıl önce
Bomba bi film... Yeterli ilgiyi gördü fakat çabuk unutuldu.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
District 9 8.0 / 10 13 kullanıcı oyu.