2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Divergent (2014) Uyumsuz
Fütürist bir distopya hikayesi olan bu filmde toplum her biri farklı bir erdemi temsil eden beş bölgeye bölünmüştür. On altı yaşına gelenlere kendi bölgelerinde kalıp kalmayacakları sorulmaktadır. Çünkü hayatları boyunca
  • IMDB Puanı:
    6.8
  • Film Türleri: Macera Bilimkurgu Gerilim
  • Film Süresi: 2 saat 19 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 4 yıl önce eklendi.
  • Divergent serisinde bulunuyor.

Fütürist bir distopya hikayesi olan bu filmde toplum her biri farklı bir erdemi temsil eden beş bölgeye bölünmüştür. On altı yaşına gelenlere kendi bölgelerinde kalıp kalmayacakları sorulmaktadır. Çünkü hayatları boyunca verdikleri karar sonucu seçtikleri bölgede yaşamak zorundadırlar. Beatrice Prior herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Bunun üzerine Tris ve bölgenin diğer üyeleri yaptıkları seçimden sonra hayatta kalmak için oldukça rekabetçi bir başlangıç sürecine girerler. Ağır fiziksel ve psikolojik testlerden geçmek zorunda kalırlar. Bu testler sonucunda değişeceklerdir. Ancak Tris bir sır saklamaktadır. Sırrı herhangi biri öğrenirse kesinlikle bu sonu olacaktır. Görünüşte mükemmel olan toplumunu tehdit eden bir çatışmanın hızla büyüdüğünü gördükçe, sırrının sevdiği insanların hayatını kurtarabileceğini fark eder.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
muptezel_izleyici demiş ki; 1 yıl önce
belkide uyumsuzların liderlik etmeleri gerekir nasıl olsa içlerinde herşeyden biraz barındırıyorlar bu bir eksiklik değil aslında bir fazlalık olarak görülmeli, ve duvarların arkaşını gerçekten merak ediyorum tamam siz bir nirvana tuturmuş gidiyorsunuz fakat duvarın arkasında neler yaşanıyor kim bilir ? bğyğk bir soru işareti bize kalan..
ayse_sabiha demiş ki; 3 yıl önce
Uyarlamalar genelde kitapla alakasız olur ama bu kesinlikle farklıydı. Kitapta olan olayların neredeyse tamamı filme işlenmişti ve -Eric hariç- her şey tamda hayal ettiğim gibiydi. Puanı bence de düşük olmuş, 9 falan olmalıydı...
ddogukank demiş ki; 3 yıl önce
Birçok kişi gibi ben de izlemiyor ve erteliyordum büyük bir hata gayet kaliteli bir film. Kitap uyarlaması olduğu için muhtemelen bu yüzden düşük sayılan bir puan almış ama kesinlikle 10/8 lik bir film mutlaka izleyin.
dilekk4 demiş ki; 3 yıl önce
Müthiş bir filmdi.. Sürekli erteleyenlerden biri de bendim. Hata yapmışım
sirjoan620 demiş ki; 3 yıl önce
Film harika, kitabı daha da harika.
Bayanhomosapiens demiş ki; 3 yıl önce
Kitabı bilemem kitaba göre nasıl ama filmi beğendim :)
deadrem demiş ki; 3 yıl önce
İzleyeceğim dediklerim arasındaydı ama puanına bakıp belki iyi değildir deyip izlememiştim ama hata yapmışım beğendim gayet. Akıcı ve güzeldi . Ama biraz sizin zevkinize hitap edip etmemesine de bağlı tabii.
Schliz3r demiş ki; 4 yıl önce
Bende ne zamandır erteliyordum, iyi oldu. Kısmet bu güneymiş :)
menduht demiş ki; 4 yıl önce
kuralsız i bekliyoruz tesekkurler dostlar
PearlPelt demiş ki; 4 yıl önce
2.sinin gelmesi gereken bir filmdi, ilk gördüğümde Hunger Games i çağrıştırdı ama alakası bile yok :)

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Divergent 6.8 / 10 57 kullanıcı oyu.