2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm I
Harry Potter film serisinin son macerası olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları iki uzun bölüm halinde sunulacak merakla beklenen bir film...Bölüm 1, Harry, Ron ve Hermione'nin Voldemort'un ölümsüzlük sırrını barındıran H
  • IMDB Puanı:
    7.7
  • Film Türleri: Macera Aile Fantastik
  • Film Süresi: 2 saat 26 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.
  • Harry Potter serisinde bulunuyor.

Harry Potter film serisinin son macerası olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları iki uzun bölüm halinde sunulacak merakla beklenen bir film...

Bölüm 1, Harry, Ron ve Hermione'nin Voldemort'un ölümsüzlük sırrını barındıran Hortkuluklar'ın izini sürmek ve yok etmek görevini üstlenerek yola çıkmaları ile başlıyor. Profesörlerinin yönlendirmeleri ve Profesör Dumbledore'un koruması olmaksızın, tek başlarına yola çıkan üç arkadaş şimdi herzamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorundadır. Ancak, onları tehdit ederek ayrı düşmelerini sağlamak isteyen Karanlık Güçler de aralarındadır.

Bu arada, büyücülük dünyası Karanlık Lord'un tüm düşmanları için tehlikeli bir yer haline gelmiştir. Uzun zamandır korkulan savaş başlamış ve Voldemort'un Ölüm Yiyicileri Büyü Bakanlığı'nın kontrolünü zorla ele geçirerek terör estirmekte ve kendilerine karşı olabilecek herkesi tutuklamaktadırlar. Ama, Voldemort için en değerli olan ganimeti; Harry Potter'ı hala bulamamışlardır. Seçilmiş kişi artık aranan kişidir ve Ölüm Yiyiciler Voldemort'a canlı olarak teslim etmek üzere onu aramaktadırlar.

Harry'nin tek umudu Voldemort onu bulmadan önce Hortkuluklar'ı bulmaktır. Ama, ip uçlarını araştırdıkça neredeyse unutulmuş olan eski bir efsaneyi ortaya çıkartır. Ölüm Yadigarları'nın efsanesi. Eğer bu efsane gerçekleşirse, Voldemort aradığı üstün güce erişebilecektir.

Aslında Harry'nin geleceği, geçmişte yaşadığı ve tüm geleceğini etkileyen sağ kalan çocuk olduğu kader gününde belirlenmiştir. O, artık sadece bir çocuk değildir, Harry Potter, Hogwarts'a ilk adımını attığı günden beri hazırlanmakta olduğu Voldemort'la nihai mücadelesine giderek daha da yaklaşmaktadır.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 7.7 / 10 56 kullanıcı oyu.