2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
I Origins (2014) I Origins
Bir moleküler biyoloji uzmanı ve laboratuvarda araştımaları yürttüğü ekip arkadaşı, yaptıkları deneyler sonucunda insanlığı derinden sarsacak bazı kanıtlara ulaşırlar.

Çeviri Notları

* Bazı ifadeler İngilizce bırakılmıştır çünkü bazı kelimeler deney sırasını belirliyor. Örneğin son saatlerde alfabenin her harfinden türetilen kelimeler kullanarak bir oran belirleniyor, harf sıralamasını bozmamak adına Türkçe'ye çevirmedik.
* Margin Güven Testi: İstatistiksel olarak verilerin deneye göre geçerli olup olmadığına bakmaya yarıyor. Eğer sonuç margin değerinden fazla ise geçersiz sayılıyor.
* 01:46:39 zaman diliminden itibaren filmde bazı sahneler gösteriliyor, bu yüzden lütfen kapatmayın.

İyi seyirler...
@cananormen & @yuriokanakar

  • IMDB Puanı:
    7.3
  • Film Türleri: Dram
  • Film Süresi: 1 saat 46 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.

Bir moleküler biyoloji uzmanı ve laboratuvarda araştımaları yürttüğü ekip arkadaşı, yaptıkları deneyler sonucunda insanlığı derinden sarsacak bazı kanıtlara ulaşırlar.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
ddogukank demiş ki; 3 yıl önce
Film oldukça güzel başlayıp sizi etkisi altına alıyor derken bir anda saçma sapan bir hale giriyor. Mantık bilim çerçevesinde başlayıp tanrı var batıl inançlar gerçek şeklinde bir sona gidiyor.
Arda demiş ki; 3 yıl önce
yüzyıllardır süregelen din ve bilim çatışmasına vurgu yapan, oyunculuğu ve senaryosuyla insanı kendine hayran bırakan, son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri
Heldaron demiş ki; 3 yıl önce
Vauuuv..
Beni geliştiren,düşündüren,gözlerimden yaşlar getiren tam bir baş yapıt. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. En iyiler listemin yüksek kademelerine yerleşti diyebilirim. İzlemeye niyet edecekseniz eğer sadece filme odaklanın ve özgür düşünün. Filmi hissedin ve anlayın. İyi seyirler. :)
tedsk demiş ki; 3 yıl önce
Site ismine yaraşır bir film, noktayı koyana ana fikri veren kısım filmden sonra geliyor.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
I Origins 7.3 / 10 16 kullanıcı oyu.