2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Ice Age (2002) Buz Devri
Hızlı konuşan ve komik karakterli tembel Sid, tüylü ve karamsar mamut Manfred ve de hain keskin dişli kaplan Diego'ya katılın ve şu ana kadar yapılmış en serin yol macerasına katılın! Ayrıca yepyeni bir formatla hazırlan
  • IMDB Puanı:
    7.6
  • Film Türleri: Macera Animasyon Komedi Aile
  • Film Süresi: 1 saat 21 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.
  • Ice Age serisinde bulunuyor.

Hızlı konuşan ve komik karakterli tembel Sid, tüylü ve karamsar mamut Manfred ve de hain keskin dişli kaplan Diego'ya katılın ve şu ana kadar yapılmış en serin yol macerasına katılın! Ayrıca yepyeni bir formatla hazırlanmış ve interaktif oyunlar, animasyonlar, soğuk gerçekler ve daha birçok yeniliğin bulunduğu Özel Soğuk Versiyon ile aile boyu eğlenmeye ve serinlemeye hazır olun! Tarihin en garip sürüsüne katılın ve Buz Devri: Özel Soğuk Versiyon ile yepyeni ve buz gibi bir maceraya hazırlanın.

Yirmibin yıl önce, Buz Devri'nin başlangıcında, üç tümüyle alakasız yaratık kaderin cilvesiyle biraraya gelmişlerdir. Sid, hızlı konuşan ve espritüel bir slottur; Manfred, onu sımsıcak tutan tüylere sahip bir mamottur; ve Diego da sinsi planlar yapan bir sivri dişli vahşi kaplandır. Üçlü, kayıp bir insan bebeğini babasına teslim etmek amacıyla beraber yola çıkarlar. İnanılmaz yolculukları bitmeden, bu ilginç üçlü kaynar lav kaynaklarıyla karşılaşacak, tehlikeli buz tünellerinden geçecek ve Scrat adında sürekli değerli meşe palamudunu gömmeye çalışan, tarih öncesi çağdan kalma bir yarı sincap yarı fare hayvanla tanışacaklardır. Tarihin en garip grubuna tüm zamanların en harika macerasını yaşamak için katılın!

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Ice Age 7.6 / 10 16 kullanıcı oyu.