2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Insurgent (2015) Kuralsız
Uyumsuz serisinin ikinci filmi olan Kuralsız'da yine, Four ve Tris'in varolan sisteme karşı amansız mücadelelerini izleyeceğiz. Uyumsuz’daki gibi Kuralsız da, harabe halindeki duvarlarla çevrili Chicago kentinde geçiyor.
  • IMDB Puanı:
    6.9
  • Film Türleri: Macera Romantik
  • Film Süresi: 1 saat 59 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.
  • Divergent serisinde bulunuyor.

Uyumsuz serisinin ikinci filmi olan Kuralsız'da yine, Four ve Tris'in varolan sisteme karşı amansız mücadelelerini izleyeceğiz. Uyumsuz’daki gibi Kuralsız da, harabe halindeki duvarlarla çevrili Chicago kentinde geçiyor. Bu kentte hayatta kalanlar, yetenekleri, davranışları ve kişisel özellikleri baz alınarak beş gruba ayrılıyor. Fedakarlık kendini düşünmeyen, Dostluk barışcıl, Dürüstlük doğru sözlü, Cesurlık yılmaz ve Bilgelik zeki üyelerden oluşuyor. Hiçbir gruba dahil olamayanlar ise Topluluksuz olarak adlandırılıyor.

İlk filmde, bir Fedakarlık olarak büyüyen Beatrice “Tris” Prior, hükümetin uyguladığı bir testte kendinin bir Uyumsuz olabileceği sonucunu alıyor. Bu, Tris’in birden çok özelliği olduğu anlamına geliyor ve bir gruba dahil olmasını engelliyor. Çünkü Uyumsuzlar hiçbir kurum tarafından kontrol edilemeyen bağımsız düşünürlerdir ve tehlikeli olarak görülürler. Bu özelliğini öğrendikten sonra Cesurluk'a dahil olarak Uyumsuz kimliğini gizler. Ancak sıkı eğitim programı sebebiyle, diğer özelliklerini ortaya çıkarmak adına, halusinatif simulasyonlara tabi tutulur. İhtiyacı olan desteği Uyumsuz kimliği ifşa olan Tobias “Four” Eaton’dan görür.

Kuralsız’da, Tris ve Four, Jeanine’in askerleri tarafından avlandıklarının farkına vardıklarında aksiyon seviyesi yükseliyor.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
muptezel_izleyici demiş ki; 1 yıl önce
150 kişiyle flim çektiniz yolda milyonları yürütüyorsunuz , o biçim teknolojiye sahipsin bi fron bi ucak yap gönder baksın sağ sola diğer insanlara hatta bu zaman aralığında diğer glaksiye geçip yaşamı bulabilirdiniz..
birizleyici demiş ki; 3 yıl önce
Cidden mükemmeldi. Özellikle sonu çok hoşuma gitti ama kitaptan fazlasıyla değiştiğini gördüm. Eğer kitapla kıyaslamadan, filme film olduğu için bakarsanız seveceğinizden, hatta 8 puanı layık göreceğinizden eminim. Ne yazık ki ben kitapla kıyaslamak gibi bir hata yaptım ve filmin gidişatına fazla takıldım. Siz aynı gaflete düşmeyin. İyi seyirler gffbdgb
birizleyici demiş ki; 3 yıl önce
Nasıl ya? Benim kafam karıştı. Ayrıntıların değiştirilmesi filmlerde görülmeyen şey değil ama burada önemli bir kısmı sizce de değiştirmemişler mi? Öncelikli olarak Tris doğruluk serumuna direnip gerçeğin bir kısmını atlıyordu sonra Tobias ve Christina'nın bilmeye hakkı var diye söylüyordu Will'i öldürdüğünü. Ve bu durumda da Tobias ona alınıyordu ve gerçekleri niye söylemedin diye kızmıyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
cosiniiz demiş ki; 3 yıl önce
Tek kelimeyle KU-SUR-SUZ. Kitaplarını okumadım okumayı çok istiyorum ama kesinlikle hayatımda izlediğim en iyi bilim kurguların arasında.
twetty demiş ki; 3 yıl önce
film süper ama kitaptaki çoğu bölümü kesmişler
ddogukank demiş ki; 3 yıl önce
Kitaplarını okumadım doğal olarak konu bütünlüğüne hakim değilim. İlk filmi baya sevdim ama bunun sonu ve vardığı yol beni tatmin etmedi. Muhtemelen son filmde olacaklara göre bu filme olan bakış açımı değişebilir. Umarım öyle olur. İki filmi de arka arkaya izledim. =) Buna puanım 10/7
OZy demiş ki; 3 yıl önce
Son mesaj izleyenlere idi.Bilinçaltı çalışması
deadrem demiş ki; 3 yıl önce
Güzel filmdi bu da sona radioactive iyi gidermiş :D
PandaBear demiş ki; 3 yıl önce
Çok güzel bi filmdi 1.si de 2.si de herkese tavsiye ediyorum hayranlıkla izleyeceksiniz 3. filmini çok merak ediyorum Teşekkürler izlemeyedeger.com

Not: @Storm summers adlı kullanıcıya yanıt olarak: benim ki de takılıyordu film sekmesini aşağı indir ve masaüstünden sağ tuşla yenile ye bas ve izlemeye devam et :)
SailoRCorayy demiş ki; 3 yıl önce
Follower (yandaş) devam filmi Daha iyi olucak hissediyorum!! ;)

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Insurgent 6.9 / 10 59 kullanıcı oyu.