2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Joy (2015) Joy
JOY, dört jenerasyondur yükselişe geçen bir ailenin kızı olan Joy'un; kendi hedeflerine ulaşabilmek adına yeni kurallar ile şekillendirdiği kişisel rotasını anlatan vahşi bir hikaye. İhanet, masumluğun kayboluşu ve aşk y
  • IMDB Puanı:
    6.6
  • Film Türleri: Biyografi Komedi Dram Tarih
  • Film Süresi: 2 saat 4 dakika
  • Film Kalitesi: 1080p
  • 3 yıl önce eklendi.

JOY, dört jenerasyondur yükselişe geçen bir ailenin kızı olan Joy'un; kendi hedeflerine ulaşabilmek adına yeni kurallar ile şekillendirdiği kişisel rotasını anlatan vahşi bir hikaye. İhanet, masumluğun kayboluşu ve aşk yaraları arasında, duygusal yoğunluğun ve insan komedisinin, gerçek bir aile ve şirket patronunun, affı olmayan ticari dünya ile karşılaşmasını konu alıyor. Ailenin içinde ve dışında, dostların düşman, düşmanların dost olduğu, Joy'un iç dünyası ve hararetli hayal gücü onu karşılaştığı bu fırtınalardan sıyırıyor.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
BurakMetePerçin demiş ki; 3 yıl önce
İzlemeye değer gerçekten güzel başta biraz sıkıcı gibi gelse sonunda konu çok güzel bir yere bağlanıyor.Aksiyon filmi arıyanlar bunu izlemesin bu bir biyografi yani gerçek hayattan uyarlanmış film o yüzden de biraz sıkıcı olur ama gerçek ve tarihi bilgi öğrenirsiniz.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Joy 6.6 / 10 2 kullanıcı oyu.