2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Kung Fu Panda 2 (2011) Kung Fu Panda 2
Kung Fu Panda 2'de, Po Ejderha Savaşçısı olma hayalini gerçekleştiriyor. Artık arkadaşları ve diğer Kung Fu ustaları olan Korkuzu Beşli üyeleri Kaplan (Tigress) (Akademi Ödüllü Angelina Jolie), Maymun (Monkey) (dünyaca ü

Kung Fu Panda 2'de, Po Ejderha Savaşçısı olma hayalini gerçekleştiriyor. Artık arkadaşları ve diğer Kung Fu ustaları olan Korkuzu Beşli üyeleri Kaplan (Tigress) (Akademi Ödüllü Angelina Jolie), Maymun (Monkey) (dünyaca ünlü yıldız Jackie Chan) Mantis (Emmy ödülü adayı Seth Rogen), Engerek (Viper) (SAG ödüllü Lucy Liu) ve Turna (Crane) (Emmy ödüllü David Cross) ile birlikte Huzur Vadisi'ni koruyor. Ayrıca iki kez Oscar kazanan Dustin Hoffman da Kung Fu gurusu ve Po'nun akıl hocası Şifu Usta olarak geri dönüyor. Kasabanın en popüler erişte dükkanının sahibi olan Po'nun babasını da James Hong seslendiriyor.

Po'nun sürdüğü bu harika yeni hayat, gizli ve durdurulamaz bir silah kullanarak Çin'i ve Kung Fu'yu yok etmek isteyen zorlu ve acımasız Lord Shen'in ortaya çıkmasıyla tehlikeye giriyor. Po, geçmişine bakmalı ve gizemli kökenlerinin sırlarını çözmeli. Ancak o zaman başarıya ulaşması için gerekli gücü açığa çıkarabilecek.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Marbling demiş ki; 1 yıl önce
Türkçe ya da ingilizce secenegi olsaydi iyiydi
admin demiş ki; 3 yıl önce
@mse, merhaba. Animasyon filmlerinin dublajları çok eğlenceli olduğundan mümkün olduğunca dublaj koymaya çalışıyoruz.
mse demiş ki; 3 yıl önce
Hocam, ingilizcesi yok mu?

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Kung Fu Panda 2 7.3 / 10 3 kullanıcı oyu.