2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
La La Land (2016) Aşıklar Şehri
Film her şeyin başladığı Los Angeles'da bir otobanda başlıyor. Trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışıyor. İkisi de imkânsıza yakın olan haya
  • IMDB Puanı:
    8.8
  • Film Türleri: Komedi Dram Müzikal Romantik
  • Film Süresi: 2 saat 8 dakika
  • Film Kalitesi: .mp4p
  • 2 yıl önce eklendi.

Film her şeyin başladığı Los Angeles'da bir otobanda başlıyor. Trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışıyor. İkisi de imkânsıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. yüzyılda insanların geleneksel jazz müziğini umursamasını sağlamaya çalışmakta, Mia ise sadece kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Ancak ikisi de yalnız bir şekilde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir. Yapabildikleri asıl sıçrama birbirlerine karşı, sanatsal düşlerinin içine olur. Bu birleşim tabiatının gerektirdiği gibi bir sinematik dünya yaratarak, bizi ışık, renkler, ses, müzik ve sözler ile yakalamaya çalıştığımız mutluluğa ve asla aşamadığımız tutkuların kalp kırıklıklarına, hayran verici bir yolculuğa çıkarır. Sinema efsaneleri arasına girebilecek Aşıklar Şehri, yönetmen Chazelle'in beyazperdeye aktardığı, insanın en özel bölgesine girerek, samimi ilişkilerin anlatıldığı, kişisel hayallerin ve kararların kaderle kesiştiği, gerçek ancak büyülü bir evren.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
iremkbb demiş ki; 1 yıl önce
müzikleri EF SA NE !! hikaye de çok güzeldi bence, aldığı ödülleri hak eden bir film kesinlikle... sonunda da güzel ağlattı :')
Soniceyes demiş ki; 1 yıl önce
çok dramatik ve ilk yarı çok durağan ilerledi ikinci yarı da ilk yarıyı izlemeyi sabrettiğinize değmez müzikal deyip çok eğlenceli bir şey beklemeyin ama oyunculuklar iyiydi
ybhe88 demiş ki; 1 yıl önce
ilk yarısı durağan olsa da genel olarak görselliği, oyunculukları ve müzikleri ile çok başarılı bir film. Aldığı ödülleri kesinlikle hak ediyor, Hikaye çok farklı, çok muhteşem değil belki ama o hikayeyi izleyiciye sunuş şekli çok eğlenceli. Müzikleri çok güzel demiş miydim?
Buke.s demiş ki; 2 yıl önce
ilk bir saati dayanıp izleyebilirseniz ikinci yarı cidden değdiğini gösteriyor
enkebit demiş ki; 2 yıl önce
ağladım ulen filmin sonunda.
tangotimes demiş ki; 2 yıl önce
6/10
Buke.s demiş ki; 2 yıl önce
neden açılmıyor kaç gün oldu lütfen düzeltir misiniz benden kaynaklı mı
Buke.s demiş ki; 2 yıl önce
filmler neden açılmıyor

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
La La Land 8.8 / 10 22 kullanıcı oyu.