2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (2010) Baykuş Krallığı Efsanesi
Soren, babasının anlattığı Ga'hoole Muhafızlarının destansı hikayeleriyle kendinden geçen genç bir baykuştur. Ga'hoole Muhafızları tüm baykuş ırkını kötü kalpli Safkan Olanlardan kurtarmak için büyük bir savaş vermiş, mi
  • IMDB Puanı:
    7.2
  • Film Türleri: Macera Animasyon Fantastik
  • Film Süresi: 1 saat 30 dakika
  • Film Kalitesi: 720p
  • 3 yıl önce eklendi.

Soren, babasının anlattığı Ga'hoole Muhafızlarının destansı hikayeleriyle kendinden geçen genç bir baykuştur. Ga'hoole Muhafızları tüm baykuş ırkını kötü kalpli Safkan Olanlardan kurtarmak için büyük bir savaş vermiş, mitsel bir kanatlı savaşçılar ordusudur.

Soren bir gün bu kahramanlardan biri olmanın hayallerini kurarken, ağabeyi Kludd, kardeşinin bu hevesiyle alay etmekte, uçmak, avlanmak ve babasının Soren'e duyduğu sevgiyi çalmak için can atmaktadır. Ancak, Kludd'ın kıskançlığı korkunç sonuçlar doğurur: İki genç baykuş ağaç tepesindeki yuvalarından tam da Safkan Olanlar'ın pençelerinin dibine düşerler.

Şimdi diğer cesur genç baykuşların yardımıyla yürekli bir kaçış gerçekleştirmek Soren'e kalmıştır. Genç baykuşlar efsanevi Muhafızların evi olan Büyük Ağacı bulmak için denizlerin üzerinden, sislerin içinden uçarlar. Muhafızlar, Safkan Olanları yenmek ve baykuş krallıklarını kurtarmak için Soren'in tek umududurlar...

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
lykidh demiş ki; 3 yıl önce
kesinlikle harika bir film izlemenizi tavsiye ediyorum :)
Schliz3r demiş ki; 3 yıl önce
Olmamış. Baykuşlara sempatim olmasına rağmen sevemedim. Konu klasik ama güzel diyebilirim. Gel gelelim bir türlü duyguyu alamadım. Sonunu yarıda bıraka bıraka (bir kaç günde) getirebildim.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole 7.2 / 10 3 kullanıcı oyu.