2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Lone Survivor (2013) Son Kalan
Yıl 2005. Haziran ayının son haftası son derece önemli bir olaya ev sahipliği yapacaktır. 'Red Wing' operasyonu için seçilen dört kişilik bir SEAL ekibi, Taliban'ın lideri Admad Shad'ı ölü ya da diri ele geçirmek zorunda

Yıl 2005. Haziran ayının son haftası son derece önemli bir olaya ev sahipliği yapacaktır. 'Red Wing' operasyonu için seçilen dört kişilik bir SEAL ekibi, Taliban'ın lideri Admad Shad'ı ölü ya da diri ele geçirmek zorundadır. Afganistan'ın Kunar bölgesine gönderilen askerler, kendilerine oldukça güvenseler de operasyonları bekledikleri gibi ilerlemeyecektir. Taliban üyeleri tarafından başlatılan bir kuşatma sırasında ekipteki askerlerden 3'ü ölümcül şekilde yaralanır ve sadece biri kurtulmuş olur. Hayatta kalan asker, köylülerin evlerine sığınarak kendisini bulacak bir kurtarma timini beklemeye koyulur. Ancak geride bıraktığı üç arkadaşının başına gelenlerin ağırlığını düşündükçe işler katlanılmaz bir hal almaya başlar. Filmin yönetmen koltuğunda Hancock filminin yönetmeni ve aktör Peter Berg, başrollerinde ise Mark Wahlberg, Taylor Kitsch ve Eric Bana bulunuyor.

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
fikret ünver demiş ki; 3 yıl önce
harika bir film, kesinlikle izlenmesini isterim, diyebilirlerki, Amerikan propogandası bir film , öylede olsa farketmez, çünkü, bu film için söylüyorum, milleti için savaştığını söyleyen bu terörist grup, gözünü kırpmadan kendi insanlarını infaz edebilmekte, çoluk çocuk demeden kafa koparmakta, her türlü pisliği yapmakta , sonra da özgülük için savaşıyorum demekte, kim inanır. zaten bunların yaptıkları nın dinimizlede bir ilgisi yok, Amerikalılar her şekilde filmin hakkını vermişler, emeklerine sağlık, bize bu filmi izlememize sunan admin sanada teşekkürler. saygılarımla.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Lone Survivor 7.6 / 10 5 kullanıcı oyu.