2016 yılının hepiniz için harika bir yıl olması dileğiyle. İzlemeye Değer Ailesi! :)
Mean Girls (2004) Kötü Kızlar
Gossip Girl’den önce Mean Girls vardı.Bugün Amerikan komedyenleri arasında zirveye oynayan Tina Fey’in senaryosunu yazdığı ilk ve tek film olan Mean Girls, aynı zamanda modası geçmeyen bir “chick flick”. Fey’in kendisi i
  • IMDB Puanı:
    7.0
  • Film Türleri: Komedi
  • Film Süresi: 1 saat 37 dakika
  • Film Kalitesi: 720p
  • 3 yıl önce eklendi.
  • Mean Girls serisinde bulunuyor.

Gossip Girl’den önce Mean Girls vardı.

Bugün Amerikan komedyenleri arasında zirveye oynayan Tina Fey’in senaryosunu yazdığı ilk ve tek film olan Mean Girls, aynı zamanda modası geçmeyen bir “chick flick”. Fey’in kendisi için de bir karakter yazdığı film, oyuncularının kariyerleri açısından da ileri doğru atılmış, önemli bir adım. Çocuk yıldızlıktan gelen Lindsay Lohan’in, yine bir Mark Waters filmi olan Freaky Friday ile ergen yıldızlığa terfi etmesinin ardından, Mean Girls ile yerini sağlamlaştırdığını görüyoruz. Kötü kız Rachel McAdams’ın çıkış yaptığı The Notebook’tan önce ilk kez varlığını gösterdiği film yine Mean Girls. Bugün, hem Lohan hem de McAdams’tan daha iyi bir yerde olan Amanda Seyfried’i ise bu ilk sinema filminde izlemek ise ayrı bir zevk.

Hikaye, 16 yaşına kadar evde eğitim görmüş Cady’nin vahşi bir ormandan farksız lise ortamına ilk kez girişiyle tepetaklak olan hayatına odaklanıyor. Mean Girls, her yaştan izleyicinin zevkle izleyeceği, parlak diyaloglarıyla hayli eğlenceli olabilen bir komedi.

Kaynak: cnbce.tv

Yorum Gönder

Videoya yorum yazmak için üye girişi yapın, üye değilseniz hemen kayıt olmak için tıklayın.
Bu video için hiç yorum yazılmamış.

Bu videoyu çok mu sevdiniz? Başkalarıyla paylaşın..

Sosyal ağlarda paylaşın.
Video linkini paylaşın.
Videoyu sitenize ekleyin.
Mean Girls 7.0 / 10 9 kullanıcı oyu.